Kablosuz Ürünler

Kablolu iletişime alternatif olarak uygulanabilecek bir iletişim sistemidir. Radyo frekans (RF) teknolojisini kullanarak havadan bilgi alışverişi yapar böylece kablolu bağlantıların miktarını azaltır. Ürünler teknik özelliklerine ve frekanslarına göre ayrılmaktadır. Acces Point cihazları ile kablosuz ağ ortamını mevcut sisteme RF teknolojisini kullanarak yakın kablolu ağ ortamıyla bağlantısını gerçekleştirirken uzak ara veri iletişimi, havadan daha geniş alanlara aktarılır.

Ulaşım ve dağıtım noktası olarak kullanılabilir. Wireless teknolojisini kullanarak ayrı bölgelerde bulunan kontrol ve kumanda cihazlarınızı uzaktan yönetebilir, uygulamalarınız için gerekli kontrol ve ayarlamaları şirket merkezinizden, cep telefonunuzdan ya da bir web uygulaması kullanarak dünyanın herhangi bir yerinden yapabilirsiniz. Kameraları izleyerek o yere ait mekanik uygulamaların kontrolünü görerek gerçekleştirebilirsiniz.

Prosel, kablosuz sistemlerde uzman personeliyle saha şartlarına uygun ürünler kullanarak birçok projeye imzasını atmıştır.